Yeni Güncellenmeyle App Store’da Binlerce Uygulama Silinecek!

0
Apple, App Store - MedyaBizNet
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

iOS’un bir sonraki ana sürümü güncellenince yüz binlerce eskimiş uygulama yok olacak. Bununla beraber Apple Insider, sonraki sürümünün 32 Bit uygulamalar için desteği bitecek.


Apple’ın bir sonraki güncelleme ile işletim sisteminde birçok yenilikler bekleniyor. App Store, uygulamalarının bazıları silinecek haliyle. Bu durum binlerce uygulamayı etkileyecek gibi gözüküyor. Yeni sürümüyle birlikte iOS kullanıcıları için ve App Store’da taşlar adeta yerinden oynuyacak. 32 Bit desteğinin bitecek olmasıyla birlikte çok uygulama da tehlike altına duruyor.

App Store'da Binlerce Uygulama Silinecek!
Yeni güncelleme beraberinde uygulamaların güncellenmeyeceği konuşuluyor. Hal böyle olunca da 150 binden fazla uygulamanın silinebileceğini gibi gözüküyor. Bu gerçekten büyük bir temizlik olacağa benziyor. Apple’ın iOS 11 ile 32 Bit‘lik uygulamalara verilen desteği tamamiyle bitecek. Ya uygulamalar güncellemeyle düzelecek ya da App Store’da bulunan birçok uygulama temizliğe girmiş olacak. Tabiki bunların hepsi birer bilgi niteliğinde değil ancak iOS 11‘in tanıtılmasıyla bu durumun netlik kazanacak gibi gözüküyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
BU İÇERİĞİ EMOJİYLE OYLA!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here