Kolay ve Pratik Çizim Aracı: Google AutoDraw Tanıtıldı

0
Kolay ve Pratik Çizim Aracı- Google AutoDraw Tanıtıldı
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Çizim yeteneğim yok diye üzülmeyin, artık kolay ve pratik bir çizim aracı: AutoDraw var. Geliştirilen yeni yapay zeka ile resimleriniz daha güzel görünecek.


Google, AutoDraw isimiyle web tabanlı bir araç geliştirerek insanların içindeki ressamın ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. AutoDraw özensiz karalamaları, otomatik öğrenme yardımıyla sanatsal ve nitelikli çizimlere dönüştürüyor.

Google AutoDraw GİF

AutoDraw, ücretsiz olarak tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Sistem oldukça basit ve pratik bir şekilde işliyor. Örneğin, bisiklete benzer bir şekil çizildiğinde otomatik öğrenme devreye giriyor ve çizilen şeklin aslında ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Ardından kullanıcılardan yetenekli sanatçıların elinden çıkmış bisiklet resimlerinden birini seçmeleri isteniyor. Çizdiği şekilden memnun olanlar, Google’ın otomatik olarak önerdiği alternatifleri görmezden gelebiliyor.

Google’dan yapılan açıklamada, AutoDraw’un hâli hazırda yüzlerce çizimi tanıyabildiği ve giderek bu sayının artacağı belirtildi. Google, proje için kullanıcılardan gelen önerileri ve sanatçılardan gelecek çizimleri de kabul ediyor.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
BU İÇERİĞİ EMOJİYLE OYLA!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Teknoloji ve trendlere tutkun bir internet girişimcisiyim. İletişim Tasarımı ve Medya bölümünde lisans eğitimi alıyorum. Yaratıcı tasarımlar ve bilgi odaklı içerikler üretiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here