Android Cihazınızı Temizleme Programları

0
Android Cihazınızı Temizleme Programları - Medyabiznet
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Bu konuda şu en iyisidir diyemesek de hepsi de epey işinize yarayacak olan uygulamaları sizlere sunuyoruz.  İşte size android cihazınızı temizleyecek iddialı temizlik programları.


Clean Master

Clean Master, tam anlamıyla hepsi bir arada bir temizlik uygulaması. Kullanılmayan dosyaları, kalıntı dosyaları, arama geçmişini, tarayıcı verilerini silen bir uygulama. Uygulama aynı zamanda telefonun arka planda çalışan görevlerini durdurarak telefonun RAM’ine ekstra performans katıyor ve batarya ömrünü uzatıyor.  Ayrıca uygulamada antivirus taraması da var.

Clean Master - medyabiz


CCleaner

CCleaner, dünyanın en tanınan temizlik uygulamalarından biri durumunda. Priform tarafından Android için geliştirelen bu versiyon ile gereksiz dosyaları kaldırabiliyor, yapılan temizlikle telefonunuzu hızlandırabiliyorsunuz. Pano içeriği, tarayıcı geçmişi, indirme klasörleri ve önbelleği temizleyen uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsız. Ayrıca düşük bellek ve işlemci kullanımı ile de dikkat çeken uygulamanın ayrıca oldukça kolay bir arayüzü bulunuyor.

CCleaner-Medyabiz


1Tap Cleaner

İşte gerçek bir “tek dokunuş” uygulaması; 1Tap Cleaner.  Tüm belleği, arama geçmişini ve arama günlüğünü tek dokunuşla temizleyebiliyorsunuz. İçinde Önbellek Temizleyici, Geçmiş Temizleyici ve Arama/ Mesaj Günlüğü Temizleyici olmak üzere dört çeşit temizleyici olan 1Tap Cleaner, aynı zamanda belirlenen aralıklarda önbellek ve geçmişi temizliyor. Bunun dışında dahili depolama alanı azalınca uygulama otomatik olarak önbellek temizliğine gidiyor.

1Tap Cleaner-Medyabiz


Cache Cleaner

Cache Cleaner, diğer temizlik uygulamaları gibi sade bir tasarıma sahip. Telefonunuzun yavaşladığınu ya da çok batarya tükettiğini anladığı zaman çalışan bir uygulama ve bu yönüyle de gönülleri fethediyor. Uygulamanın akıllı önbellek ölçeri sayesinde otomatik olarak devreye girmesi sayesinde telefonun RAM’i şişti dertlerinden kullanıcılarını kurtarıyor.

Cache Cleaner - medyabiz


DU Speed Booster

Amacınız telefonunuzu temizlemek ve hızlandırmaksa bu konuda size DU Speed Booster’ı da önerebiliriz. Uygulama sadece telefonunuzun çerez dosyalarını ve gereksiz kalıntılarını temizledikten sonra depolama alanınızı genişletme dışında aynı zamanda gereksiz uygulamaları da temizlemenize olanak tanıyor. Telefonunuzun hızını arttıran ve veri güvenliği sağlayan uygulama aynı zamanda internet hızını test edebilmenizi sağlıyor.

Du Speed Booster - medyabiz


Easy Cache Cleaner

Görüp görebileceğiniz en basit uygulamalardan biri.  İnsan adeta “budur abi” diyor. Uygulama ancak şöyle tarif edilebilir; küçük, etkili ve kullanımı kolay. Tek bir dokunuşla ön belleğiniz tertemiz yapan uygulama kullanıma açık.

Easy-Cache-Cleaner -medyabiz


Android Cihazınızı Püf Tutmanın Noktaları


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
BU İÇERİĞİ EMOJİYLE OYLA!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here